top of page
121.jpg

O projektu

Exkluzivní rezidenční oblast o rozloze téměř 2 hektarů, která se nachází v malebné obci Kranceti, jen 1,2 km od Motovunu, v srdci kouzelného vnitrozemí Istrie.
Tyto elegantní vily jsou koncipovány v moderním stylu s využitím tradičních místních materiálů, jako je kámen a dřevo, a zdůrazňují se skleněnými stěnami, které propůjčují domům jedinečný charakter. Každá vila je vkusně situována na svahu, nabízející ohromující výhledy na Motovun a do údolí řeky Mirny.
 

Projekt v sobě zahrnuje nejvyšší standardy EU v oblasti stavebního materiálu a konstrukce a také energetické účinnosti, zahrnující fotovoltaické panely jako standardní vybavení. Zvláštní pozornost byla věnována terénním úpravám a zeleni, takže každá vila je obklopena středomořskou vegetací, která poskytuje klid a soukromí.

Pro milovníky vína je v okolí k dispozici celkem 6 vinařství a vinných sklepů. Nejbližší obchod je vzdálen jen 600 metrů a restaurace pouhých 800 metrů.
 

Architektonický návrh vytvořilo renomované londýnské studio Scott&Brownrigg, které má pobočky po celém světě, včetně Cardiffu, Edinburghu, New Yorku, Singapuru, Moskvě a Záhřebu, a je známé svými nádhernými projekty po celé Evropě a Asii.

Máte možnost vybírat z vil s 2, 3 a 4 ložnicemi, a pokud byste upřednostňovali vilu s 5 ložnicemi, neváhejte nás kontaktovat a rádi pro vás připravíme individuální řešení.

Blue White Modern Minimal Investment Presentation.jpg

Jedinečná investice

Každá vila může být připravena pro komerční využití, jako je turistický pronájem, pokud tedy máte zájem o získání příjmu z pronájmu vaší nemovitosti, když nejste v ní přítomni.

Pokud byste chtěli pronajmout svou vilu, rádi vám s tím pomůžeme. Nabízíme až 4% roční čistý výnos z kupní ceny vaší vily jako zaručený příjem.

Plánujete přijet na Vánoce do vaší vily? Nechte nás, abychom se postarali o úklid, vyhřívání a přípravu vašeho přímořského domova.

Nemáte čas starat se o zahradu, bazén a technickou údržbu? Nebojte se, převezmeme tuto zodpovědnost za vás.
 

Zajímá vás možnost ušetřit na místním DPH, ale nemáte se v Chorvatsku na koho obrátit?
Rádi pro vás zajistíme veškerou správu a účetnictví. Pokud plánujete financovat akvizici lokálně, ale nevíte, kde získat finanční prostředky, rádi pro vás zařídíme financování.

bottom of page